Wykładowcy

Czy wiesz, że dobry wykładowca to połowa sukcesu. Pro-Activ zatrudniania najlepszych fachowców oraz prowadzi stała kontrolę jakości szkoleń.

DAGMARA CEGIELSKA

Fizjoterapeutka, posiadająca ukończony Wydział Nauk Medycznych na uczelni WSM w Warszawie. Od kilku lat na co dzień pomaga osobom wymagającym rehabilitacji oraz szkoli w zakresie wszystkich trzech stopni masażu.

KATARZYNA CZAPIEWSKA

Technik kosmetyki, posiadająca dyplom w zakresie pielęgnacji stóp oraz podologii kosmetycznej. Trener kursu pedicure leczniczy.

ANITA DĘBSKA

Dyplomowana stylistka paznokci, posiadająca szeroką wiedzę oraz umiejętności praktyczne w zakresie pielęgnacji i stylizacji paznokcia naturalnego jak i przedłużanego. Znająca najnowsze trendy we wzornictwie, zdobnictwie oraz technikach łączenia kolorowych żeli.

KATARZYNA FILIPIAK

Fryzjerka z 10 letnim doświadczeniem, dyplomowana stylistka włosów. Pasjonatka, ma innowacyjne spojrzenie na wiele aspektów fryzjerstwa tradycyjnego, jest na bieżąco z trendami. Przedłuża włosy wszystkimi metodami.

DOROTA FREY

Dyplomowana linergistka i stylistka rzęs. Trener Makijażu Permanentnego oraz Przedłużania i zagęszczania rzęs metodami 1:1, 2:1 oraz 3:1 .

JUSTYNA GIERCZAK

Technik usług kosmetycznych, wizażystka, stylistka paznokci. Szkoli się z każdej nowości, jaka pojawi się na rynku. Lubi się uczyć jak też i przekazywać swoją wiedzę. Jej konikiem jest kosmetyka estetyczna. Posiada szereg dyplomów z zakresu upiększania urody.

WOJCIECH GORCZYCA

Absolwent SGH na kierunku Finanse i Bankowość, księgowy oraz doradca podatkowy. Prowadzi szkolenia Księgowość oraz Kadry i Płace. Posiada certyfikat Ministra Finansów.

ANNA GURALSKA

Dyplomowana wizażystka i stylistka fryzur, ukończyła szkołę wizażu i charakteryzacji, pracuje przy produkcjach telewizyjnych i filmowych, w swoim dorobku ma programy, tj. The Voice of Poland, Got to Dance i inne. Trener kursów tj. Wizaż, Stylizacja ubioru, Stylizacja Fryzur.

ANNA ŁADOWSKA

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, wizażystka, stylistka rzęs.

KATARZYNA ŁUCZAK

Wizażystka ze świeżym spojrzeniem na świat makijażu. Dzieli się swoją pasją i entuzjazmem. Doświadczenie zdobyła w pracy przy sesjach fotograficznych, teledyskach i na wybiegu.

ANNA MECAN

Wybitna charakteryzatorka filmowa i teatralna, od 30-lat w zawodzie.

BEATA MIARA

Technik usług kosmetycznych, posiadająca ukończone Policealne Studium Kosmetyczne, z 12 letnim doświadczeniem w zawodzie.

KATARZYNA MOCZARSKA

Certyfikowana stylistka paznokci. Od 10 lat w zawodzie, wspiera nasz zespół swoimi umiejętnościami manikiurzystki i jak tipserki.

MONIKA MROCZEK

Trener kursu Manager salonu. Mgr zarządzania oraz psycholog społeczny łączący z powodzeniem doświadczenie managera z zawodem technika kosmetyki.

EDYTA MUSIAŁOWSKA

Kosmetolog, szkoleniowiec, specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Prowadzi szkolenia z wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym oraz mezoterapii igłowej.

RENATA OCZKOWSKA

Coach praktyk biznesowy, specjalistka w zakresie przedsiębiorczości, marketingu i zarządzania, finansów i rachunkowości. Prowadzi szkolenia z zarządzania budżetem domowym, zarządzanie sobą w czasie i zasad dobrej autoprezentacji.

EMILIA PILCHOWSKA

Mgr Dietetyki, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, tytułowana dietetykiem klinicznym. Posiada doświadczenie praktyczne w pracy z pacjentem wymagającym wsparcia i poradnictwa żywieniowego w szerokim zakresie.

RAFAŁ SEKUŁA

Fizjoterapeuta oraz technik masażysta. Posiada umiejętności oraz doświadczenie w wykonywaniu masażu klasycznego i jego pochodnych, jak i leczniczego oraz spa & wellnes. Szkoli nie tylko naszych kursantów, ale inwestuje też i w siebie, zdobywając kolejne dyplomy z nowości dostępnych na rynku.

MARTA SZCZEPAŃSKA

Dyplomowana pielęgniarka, wykładowca-praktyk z doświadczeniem zawodowym w zakresie prowadzenia szkoleń Opiekun Osoby Starszej i Niepełnosprawnej.

RENATA SZKATULSKA

Coach biznesowy, wieloletni menedżer, zajmuje się prowadzeniem kursów z ABC przedsiębiorczości i zarządzania stresem.

 

Kurs Makijażu Permanentnego + Microblading gratis ! Body painting Kurs Charakteryzacji Przedłużanie Włosów 3 metody Depilacja laserowa Manager salonu Mikrodermabrazja Kawitacja Kurs Przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 + 2:1 Gratis Przekłuwanie uszu Mezoterapia Bezigłowa Ultradźwięki Eksfoliacja kwasami
© Pro-Activ 2008-2018 adres: Warszawa, ul. Międzynarodowa 68 telefon: 022/616-24-77 panel